Про нас
увійти

Нива – Динамо. Анонс матчу

категорія: Футбол | дата: 15 09 2011
Нива – Динамо. Анонс матчу

У суботу на тернопільську Ниву чекає випробування самим Динамо! Щоправда воно всього лиш представляє наших географічних сусідів – Хмельницький.

Хто наступний?

Давненько вже Тернопільщина не обговорювала проблеми нашої Ниви. І от тепер з'явився привід. Після ганебної поразки від Чорноморця-2 з рахунком 1:0, головний наставник тернополян був звільнений зі свого посту. Друге пришестя Петра Червіна у Ниву для бережанського спеціаліста вийшло невдалим. Результат інколи був, але гра аж ніяк не могла задовольнити не те що керівництво, а й простого глядача. Тому незважаючи на всі заяви Червіна про підлих людей, які "накапали" на нього президенту, його звільнили по ділу.

Тепер головним питанням буде призначення нового тренера. Цілком ймовірно, що бажання багатьох тернопільських вболівальників збудеться і у команду прийде Ігор Яворський. Легенда Ниви, яка вже давненько не трудилася у якості тренера. Є інформація, що Ігор Петрович вже готує Ниву до гри проти Динамо і буде визначати стартовий склад. Та це не означає, що він вже точно очолить команду. Про цього тренера говорять, як про складну людину, тому найменше непорозуміння з керівництвом і він тренувати Ниву відмовиться. Побачимо…

Результат гри проти Динамо важко спрогнозувати, адже остання гра Ниви залишила багато запитань. Все ж Динамо буде посильніше, ніж дубль Чорноморця. Тому можна очікувати всякого.

Команда без нічиїх

Наші майбутні опоненти поки йдуть 11 у турнірній таблиці. Цікаво, що Динамо не має в своєму активі нічиїх. Двічі хмельницькі гравці виграли, а шість разів покинули поле переможеними.

Що ж буде цього разу? Який результат чекає на них? Ще не так давно хмельницьку команду теж залишив головний тренер. Запорізький фахівець Микола Роздобудько покинув Хмельницький та забрав із собою кількох гравців. Для всіх це було несподіванкою, але сталося як сталося.

Важко сказати з яким настроєм їдуть хмельничани до Тернополя. Втім, як і будь-яка команда Динамо прагне виграти. Головне завдання Ниви не дати цього зробити.

Прогноз sports.te.ua 2:1

sports.te.ua

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook