Про нас
увійти | реєстрація

"Нива" зробить диво?

категорія: Футбол | дата: 26 08 2011 | переглядів: 1176

У Івано-Франківську у суботній вечір відбудеться протистояння двох географічних сусідів. Також протистояння "Прикарпаття" – "Нива" буде боротьбою двох амбіційних команд, які хочуть до Першої ліги.

Полоса невдач

Обіцянки, обіцянки, обіцянки… все це є наразі у розпорядженні тернопільської "Ниви". Цих обіцянок простому вболівальнику вистачає вже по горло. Проте людина, яка прийшла на стадіон по вболівати за своїх розраховує почути не грандіозні обіцянки губернатора про Премє'р – лігу, але й побачити вдалу гру своєї команди.

Поки гра у команди Петра Червіна не вдається. Багато хто вже чекає не дочекається відставки цього бережанського фахівця. І щось в цьому є, адже гри у "Ниви" поки не спостерігається.

Наочним доказом того, що наша команда не здатна виконувати завдання послужили два матчі. Із "Реал Фармом" та "Десною". У Чернігові наші "звьозди футболу" не показали загалом нічого за що можна було б дати три очки. Ще й гол не логічний пропустили. Отож, сподіватися на перемогу у Івано-Франківську все одно, що чекати виграшу у лотерею – як пощастить. Хоча дивлячись правді у вічі – "Прикарпаття" поки сильніше і буде грати лише на результат…позитивний результат.

"Волинь" змогла, а ми?

"Прикарпаття" могло цього року зникнути з історії українського футболу. Хоча "Нива" також, але все ж чутки про зникнення івано-франківської команди були куди більш реальні. Але все вирішив останній день атестації. "Прикарпаття" залишилося і одразу ж поставило перед собою завдання повернутися до Першої ліги.

Футболісти у "франику" підібралися доволі непогані. Грає у команді колишній тернополянин Василь Плехтяк. А сьогоднішні наші футболісти – Сокол і Онисько у минулому сезоні захищали кольори команди із Івано-Франківська.

Нещодавно команда, яка теж одягнена у "жовто-зелені" кольори зіграла спаринг із "Волинню" із Луцька. Більш досвідчені виконавці перемогли 1:0. Згадаймо, що "Нива" свого часу отримала від волинян аж 8 м'ячів у власні ворота. Проте це вже історія. Безумовно "Прикарпаття"  не збирається бути "хлопчиком для биття" і буде тиснути на володіння "Ниви". Будемо сподіватися, що наші хоча б зачіпляться за нічию, а можливо і привезуть на День Тернополя перемогу. Побачимо…

Прогноз sports.te.ua 1:1

sports.te.ua, фото - karacool, com.ua

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook