СКА – Нива. Жовто-зелених продовжує лихоманити (+ ФОТО)

категорія: Футбол | дата: 12 08 2012

Тернопільська Нива не виправдала надій вболівальників у 5-му турі Другої ліги. Жовто-зелені на виїзді програли одеським армійцям (2:1). Двічі суддя призначав пенальті у обоє воріт.

Відсидівши дискваліфікацію, до складу Ниви повернувся центральний захисник Олег Лівіцький, а також головний тренер Ігор Яворський. Наставник за діями у матчі проти Реал Фарму спостерігав з трибун. Однак, ані повернення першого, ані другого (до речі, Ігор Петрович не прибув з командою на гру через сімейні обставини) не допомогло тернополянам вивезти очки з "південної пальміри".

Одеський СКА у поточному сезоні не знає домашніх поразок. При цьому підопічні Ігоря Негари двічі поступилися на виїзді та стільки ж разів декласували суперників вдома. Традиція домашніх перемог залишилася незмінною.

У першому таймі одесити володіли ініціативою, яка втілилася у два забиті м’ячі. Цікаво, що їх автором став футболіст на прізвище Яворський, але не Ігор, а Вадим. 18-річний півзахисник армійців відкрив рахунок на 20-ій хвилині матчу (1:0). А за чверть години він же подвоїв рахунок, реалізувавши пенальті (2:0). Таким чином на відпочинок суперники вирушили за повної переваги господарів.

По перерві одеська команда діяла не настільки агресивно, приділяючи більше часу обороні власних воріт. Природно, що програючи два м’ячі, активізувалися футболісти Ниви, які отримали прочуханки від тренерів. Шанс скоротити відрив у рахунку ледь не змарнував Сергій Кушка. Нападник, виконуючи удар з пенальті, не зумів переграти найстаршого гравця СКА — 25-річного голкіпера Андрія Череднюка. На щастя, гравець Ниви не схибив на добиванні (2:1).

Кінцівка зустрічі пройшла на зустрічних курсах. Одна та інша команда мали хороші шанси, щоб забити ще. Але фінальний свисток арбітра все ж сповістив про перемогу одеситів, які втретє поспіль перемогли вдома. А Нива теж втретє поспіль зазнала поразки.

Якщо програш Десні був закономірним, то програвати командам, які за досвідом та класом гравців слабші — неприпустимо. Тренерському штабу потрібно робити кардинальні зміни у грі, адже за тиждень доведеться приймати грізний черкаський Славутич, який помилок не вибачить.