Десна – Нива. Удар нижче пояса

категорія: Футбол | дата: 31 07 2012

У третьому турі Другої ліги тернопільська Нива на виїзді у Чернігові зазнала нищівної поразки від місцевої Десни — (3:0). Всі голи були забиті у другому таймі.

Центральний поєдинок 3-го туру у Другій лізі вийшов вкрай цікавим та неочікуваним. Перш за все це стосується результату на табло, адже розгрому тернопільської Ниви не очікував, мабуть, ніхто. Десна та Нива у поточному сезоні є конкурентами за вихід до Першої ліги, але цього разу рівної боротьби не вийшло.

Десна з початком гри міцно осіла у штрафному майданчику жовто-зелених. Фактично до завершення гри гравці з Чернігова там і постійно залишалися. Нива виглядала відверто мляво та провела гру практично без гострих моментів на ворота суперника. Попереду форварди Кушка та Лакуста перебували на "голодному пайку".

У Десни яскраво виділявся капітан команди Вадим Мельник, який у минулому році захищав кольори чернівецької Буковини. Нападник частенько накручував оборонців Ниви, які протягом перших 45-ти хвилин грали на відбій. В одному із епізодів здорово виручив воротар Новак, який потягнув небезпечний удар низом. Разом із Мельником оборону Ниви терзав і швидкісний нападник Юрій Фурта. Обоє вже у другому таймі стали головними дійовими особами.

На 53-ій хвилині гри черговий рейд Мельника через центр поля завершився фолом з боку Олега Лівіцького. Наш захисник смикнув суперника за плече і той упав майже на лінії штрафного майданчика. Арбітр без вагань засвітив перед Лівіцьким "червоне світло" і Нива залишилася у меншості. Саме з цього моменту у підопічних Яворського почалися справжні неприємності. 66-та хвилина і Юрій Фурта виводить Десну вперед (1:0), вирвавшись на побачення з Новаком.

А за п’ять хвилин по тому Дмитро Бровкін, вийшовши на заміну, першим дотиком до м’яча запустив круглого "парашутом" через голкіпера Ниви (2:0). При цьому нападник Десни був в оточенні двох оборонців Ниви, які все ж дозволили йому пробити по воротах.

Ще одна не менш цікава подія сталася на 76-ій хвилині. На полі почалася бійка за участю всіх футболістів та навіть запасних. Її розпочав Сергій Кушка, якого вкотре жорстко вдарили по ногах, але рефері це проігнорував. На поле вибіг і тренер Ігор Яворський, захищаючи своїх підопічних. Арбітр до цієї "потасовки" виявився доволі лояльним. Затійникам штовханини він продемонстрував по "гірчичнику", а також видалив на трибуни Ігоря Яворського.

До кінця матчу прояву таких емоцій більше не спостерігалося. За винятком третьої радості футболістів та вболівальників Десни, які святкували гол Чепурненка (3:0). Перемога дозволила чернігівцям піднятися на "чисте" перше місце у турнірній таблиці. Нива ж після трьох турів має в активі одну перемогу і йде восьмою. Зрозуміло лиш те, що тренерам та гравцям жовто-зелених потрібно чимало працювати, щоб створити по-справжньому боєздатний колектив.