Кристал – Нива. Нові кадри — новий результат (+ ФОТО)

категорія: Футбол | дата: 23 07 2012

Перша офіційна гра у Другій лізі завершилася для тернопільської Ниви переконливою перемогою у Херсоні. Підопічні Ігоря Яворського розбили місцевий Кристал (1:4).

Як і обіцяв головний тренер команди, його підопічні будуть атакувати та перемагати. Стартувати тернополянам у Другій лізі довелося з другого туру, який мав би відбутися у Тернополі. Однак, через зайнятість Тернопільського міського стадіону команди зіграли у Херсоні. Для херсонських вболівальників це була друга домашня гра у сезоні, але й вона не принесла команді жодного очка.

Перший тайм проходив за відвертої переваги гостей, які в стартовій 45-хвилинці нанести по воротах Кристалу чимало ударів, два з яких дісталися потрібної цілі. Так, перший гол Ниви у новому сезоні на свій рахунок записав Сергій Кушка. Екс-нападник Єдності та вінницької Ниви замкнув передачу з кутового (0:1). А за лічені хвилини Андрій Оксенюк "смачно" приклався до удару з правого флангу — воротар був безсилим (0:2).

Після відпочинку ситуація на херсонському стадіоні "Кристал" не змінилася. Нива надалі домінувала, але через прикру помилку захисників таки пропустила гол. Замість того щоб просто винести м’яч, наші оборонці влаштували перепасовку і це призвело до того, що гравець Кристалу круглого перехопив. А згодом виконав націлену передачу на Пилипчука, який без проблем переграв Новака (1:2).

Пропустивши необов’язковий гол, тернополяни дещо втратили ініціативу, але цим футболісти херсонської команди скористатися не зуміли. Кристал по грі загалом повністю поступався Ниві, яка навідміну від попередніх сезонів, не втомлювалася фізично під кінець гри. "Добити" херсонців нашим гравцям вдалося вже на доданих арбітром хвилинах. Олександр Лакуста, який вийшов на заміну у другому таймі, спочатку відзначився сам (1:3), а за хвилину віддав результативну передачу на Сергія Кушку (1:4). Останній оформив перший дубль у складі тернопільської "Ниви" в офіційних матчах.

Як бачимо, перший маленький крок до Першої ліги Нива вже зробила. Востаннє з таким результатом жовто-зелені перемагали ще у минулому сезоні. Тоді з рахунком (1:4) був битий болградський СКАД-Ялпуг.