Про нас
увійти

Ігор Яворський: "Нива буде командою, яка буде багато атакувати і перемагати"

категорія: Футбол | дата: 14 07 2012
Ігор Яворський:

У черговому футбольному сезоні тернопільська Нива виступатиме у новому складі. Загалом команда оновилась на 90%. Більшість футболістів 1990-1991 років народження.

Їх обирали за принципом хорошої гри, хороших професійних здібностей і людських якостей. Окрім того, майже усі гравці народились і живуть у західному регіоні.

— Ми хочемо привити цим футболістам дух тернопільської Ниви, волю до перемоги, щоб вони переживали за наш край, за край, за який вони будуть виступати, — пояснює головний тренер Ігор Яворський.

Ворота Ниви будуть захищати троє голкіперів. Це: Андрій Новак — колишній воротар львівських Карпат, виступав за команду Енергетик Бурштин, Олександр Поволяхов, який грав за донецький Металург, і Руслан Мазур — молодий перспективний воротар, випускник тернопільського футболу. Капітан команди і захисник Ігор Гребінський. Раніше футболіст виступав за бурштинський Енергетик. Ще один захисник — це Володимир Плішка, тернопільський футболіст, який виступав протягом останніх років за нашу Ниву.

— Також Олег Лівіцький — тернопільський футболіст, який грав за Олімпік з Донецька. Цього року нам вдалося його повернути до себе в Ниву. Будемо сподіватися, що Олег принесе користь і його родина буде приходити на футбол і отримувати задоволення від гри. Віктор Яневич також захисник, виступав у бурштинському Енергетику, лівий захисник. В принципі, гравець-лівша, але хороший захисник із хорошими навиками. На мою думку, ці футболісти допоможуть Ниві. Андрій Олексюк — крайній півзахисник, який виступав за Фрунзенець — Суми, родом із Рівного. Юрій Войтович виступав за команди майстрів футбольного клубу Львів, Нива  Тернопіль і інші команди першого дивізіону, — продовжив Ігор Яворський.

До складу Ниви потрапив і молодий футболіст Олександр Лесюк, який свого часу грав у Чернівцях в студентській лізі. У тернопільській команді він займає місце опорного півзахисника. Орест Януш — свого часу виступав за львівські Карпати, згодом за Енергетик з Бурштина — у Ниві буде правим півзахисником.

Що ж стосується нападників, то поряд із новачками виступатимуть і гравці з попереднього складу команди.

— Сергій Рябцев виступав за Фрунзенець — Суми, центральний нападник, футболіст непоганого класу, швидкісний, технічний. Олександр Лакуста — футболіст, котрий грав у студентській лізі, 1991 року народження, також центральний нападник. Є один досвідчений футболіст — це Анатолій Маткевич, який виступав за футбольний клуб Дніпро — Дніпропетровськ, полтавську Ворсклу, ФК Миколаїв, він грає під нападниками. Віталій Скакун — це наш тернопільський випускник, грав у Ниві, грає під нападниками. Анатолій Шляховий — цей футболіст центральний захисник, також грав за команду Поділля  Хмельницький. Олександр Гринишин — лівий захисник, був також у тернопільській Ниві цього року і ми вирішили його залишити у команді, — розповів наставник Ниви.

Загалом у новому сезоні за тернопільську команду виступатиме чотирнадцятеро новачків. Зі старого складу команди залишилось шестеро гравців.

— Ці футболісти будуть показувати хороший, змістовний футбол і вболівальники, які прийдуть на тернопільський стадіон, побачать зовсім іншу Ниву, оновлену команду, Ниву азартну, команду, яка буде багато атакувати і перемагати, — сподівається Ігор Яворський.

Додамо, що свою першу гру Нива зіграє на виїзді. 21 липня у Херсоні наші земляки спробують здолати місцеву команду Кристал.

Джерело: За збручем

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook