Про нас
увійти

Ігор Яворський: "Команда, яку ми бачили нещодавно, і нинішня — це зовсім інша Нива"

категорія: Футбол | дата: 11 07 2012
Ігор Яворський:

Футбольний клуб Нива сьогодні вже фактично готовий до нового сезону. Сформовано команду, остаточний склад якої стане відомим у найближчі дні. Під час тренувального збору у Трускавці гравці пройшли швидкісно-силову і технічну підготовку. Свої навички мали можливість продемонструвати в ігровому режимі. Це дозволило тренерському штабу побачити, чого вартує команда і які у неї є проблеми.

— Ви прекрасно розумієте, що ми працюємо з 18 червня і маючи таку велику групу футболістів, котрі проходили через наш клуб, і вибрати там найбільш достойних і найкращих досить складно і досить мало часу. За такий короткий час нам, в принципі, не все, але дещо вдалось зробити для того, щоби покращити і склад команди, і навести в команді порядок і дисципліну. Тому що без дисципліни і без порядку грати в футбол не можливо, — впевнений головний тренер Ниви Ігор Яворський.

За словами наставника жовто-зелених, сьогодні ще є певні прогалини в лінії атаки, є потреба у одного-двох хороших півзахисниках, котрі підсилять дії команди. А заважає запросити до клубу висококласних гравців минуле команди.

— Та слава, яка була за цих останніх три роки в тернопільської Ниви, де були великі проблеми, де не було фінансування, де команда, будемо так казати, ходила в такому досить низькому рівні, хороші футболісти не хочуть йти і їх дуже важко вмовити. Але  керівництво клубу сьогодні робить усе можливе для того, щоби команда серйозно підготувалася до чемпіонату. Та команда, яку ми бачили протягом трьох років, або ще буквально два місяці тому, і нинішня — це зовсім інша Нива. І в плані дисципліни, і в плані організації підготовчого періоду, і тренувальних зборів, і комплектації. Якщо місяць тому я прийшов і подивився, що це було, то це страшно було, — розповів спеціально для За Збручем Ігор Яворський.

Сьогодні, за словами головного тренера, команда у повному обсязі забезпечена харчуванням, транспортом і екіпіровкою.

— За останніх, мабуть, три роки команда вперше одягнена, як кажуть, з голочки: починаючи від носочків і закінчуючи літніми кепочками. Це команда, яка має належний вигляд. З 18 червня у нас не було жодних проблем, у нас все йде за планом, за графіком, все, що заплановано у тренувальному процесі, відчувається, що проходить належним чином. Транспорт подається вчасно. Екіпіровку привезли вчасно на збір у Трускавець. І це дуже важливо. Футболісти це бачать і передають у інші клуби своїм друзям, знайомим, що в Тернополі хороша команда, — із надією каже головний тренер Ниви.

А ще, додає Ігор Яворський, і футболісти належним чином відносяться до своєї справи.

— Я задоволений, що колектив формується і вони стають дружніші, вони краще пізнають один одного, краще один одного почали розуміти на футбольному полі. І, звичайно, мене тішить те, що вони розуміють, що від них чекають. Ми їм пояснили: ви прийшли в команду, яка хоче повернути глядача на футбольні трибуни, ми хочемо, щоб люди прийшли і подивились, що в Тернополі може бути хороший, результативний і переможний футбол, — резюмував коуч команди.

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook