Про нас
увійти

Ігор Яворський обрав "бойовий" склад Ниви серед 70-ти футболістів

категорія: Футбол | дата: 10 07 2012
Ігор Яворський обрав

Тернопільська Нива повертається з тренувального збору. Загалом футболісти пройшли два етапи тренувань. З 18 по 27 червня спортсмени перебували у санаторії "Медобори", що у  Теребовлянському районі на Тернопільщині. А з 28 червня по 10 липня — у місті Трускавець в санаторії Алексік. Поряд із пансіонатом розташоване футбольне поле, де, до речі, свого часу тренувався харківський Металіст.

— Завдання цього збору — підготувати команду до чемпіонату в Другій лізі групи А. Збір проходив у досить жорсткому режимі. В першу чергу, це була швидкісно-силова підготовка, технічна підготовка і все це проходило в ігровому режимі, — розповів головний тренер команди Ігор Яворський спеціально для За Збручем.

За словами наставника жовто-зелених, під час тренувального збору було заплановано чотири контрольних поєдинки. Усі вони пройшли на різних стадіонах Львівської області із різними спарингами.

— Були дві команди обласного значення, які грають на першість Львівської області. Це Миколаїв і місто Самбір. І два спаринги були — це команда з Моршина. На мою думку, це був найбільш серйозний спаринг і я б сказав, що найбільш видовищний. Команда перемогла 1:0, але вже було видно в цій грі певний малюнок, команда контролювала хід гри, — вважає Ігор Яворський.

Останній матч Нива зіграла з івано-франківським Прикарпаттям.

— Це був третій матч за останніх чотири дні. Звичайно, команда виглядала вже досить в’яленько, відчувалось те навантаження, яке було протягом цього періоду часу. Ми перемогли (2:1), але гра далась досить складно, чесно скажу. Тому що суперник теж серйозний. Прикарпаття серйозно укомплектувалось до чемпіонату і серйозно готується до чемпіонату, — повідомив наставник Ниви.

Як запевнив Ігор Яворський, під час контрольних спарингів усім дев’ятнадцятьом футболістам, які сьогодні знаходяться в штабі команди, дали можливість зіграти по 45 хвилин. Відповідно, це дозволило тренерам побачити проблеми і "дірки", які ще потрібно доукомплектувати і дозаявити.

— Проведеним збором ми задоволені. Тому що була виконана певна робота. Кожен день команда працювала у дворазовому режимі, без жодного вихідного дня. Звичайно, відчувається, що футболісти  знаходяться сьогодні в різних категоріях фізичної готовності. Тому що одні працюють з 18 червня, а деякі футболісти під’їжджали десь 5 липня. Але хочеться, щоб вони вийшли на один рівень, — зазначив головний тренер.

Під час тренувального збору, в період з 18 червня, було переглянуто біля 70 гравців. Чимало з них — вихованці саме тернопільського футболу.

— Це і молоді наші тернополяни віком 1994-1995 років і старші. Всі обласні тренери, котрим я дзвонив, надавали молодих і перспективних, у їхньому розумінні слова, футболістів, які могли би підсилити команду. Сьогодні Ігор Біскуп працює з нашими молодими талантами у місті Тернополі — це хлопці 1994-1995 років народження. Можливо, ще один-два молодих футболісти підтягнуться в команду, — розраховує коуч Ниви.

Остаточний склад команди Ігор Яворський пообіцяв назвати після 12 липня, коли контракти із футболістами будуть зареєстровані у Професіональній футбольній лізі.

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook