ФК Тернопіль втретє заволодів Суперкубком області з футболу (+ ФОТО)

категорія: Футбол | дата: 08 07 2012

7 липня на тернопільському міському стадіоні ФК Тернопіль та Бережани розіграли Суперкубок області пам’яті Івана Вишневського. Тернополяни, вигравши з рахунком (2:1), втретє у своїй історії заволодів цим трофеєм.

Футбольний клуб Тернопіль, який через тиждень стартуватиме у Другій лізі, матч проти Бережан розпочав "з місця — в кар’єр". На перших секундах гри Богдан Семенець вирвався на побачення із голкіпером, але в останній момент м’яч з-під ніг вибив захисник. При цьому арбітр не вказав на одинадцятиметрову позначку.

Однак, активний старт Тернополя не злякав бережанців, які теж в обороні не відсиджувалися, хоча й гострих моментів біля чужих воріт створювали обмаль. Та все ж саме гості першими відкрили рахунок на 21-ій хвилині матчу. Борис Кучинський, отримавши передачу на хід, пробив повз Івана Мельника — (0:1).

Зазначимо, що командам довелося діяти у неймовірну спеку, а тому головний арбітр у кожному із таймів робив хвилинну перерву, щоб футболісти попили води. Можливо, через сонце, команди не демонстрували видовищного футболу. До кінця першого тайму ФК Тернопіль мав кілька нагод для взяття воріт, але їх не використав.

Втілити свої моменти у забиті голи "городянам" вдалося по перерві. З інтервалом у п’ять хвилин Тернопіль двічі засмутив опонентів. Спочатку Богдан Семенець вистрілив із правого флангу (1:1), а згодом кіпера переграв Василь Чорний, за яким не вгледіли захисники.

До завершення гри особливою активністю футболісти не вирізнялися. Тернополяни діяли обережно, а Бережани відверто втомилися. Слід відмітити, що у другій половині матчу гравці обох команд подекуди діяли дуже жорстко. Отож, фінальний свисток рефері сповістив про черговий трофей для ФК Тернопіль — останній трофей у ранзі аматорів.