ФК Тернопіль у товариському матчі не зміг переграти золочівський Сокіл

категорія: Футбол | дата: 06 07 2012

4 липня, ФК Тернопіль у рамках підготовки до дебютного сезону в чемпіонаті України серед команд другої ліги провів у Тернополі контрольний матч з Соколом з Золочева і зіграв у одним з лідерів львівського футболу внічию — (1:1), повідомляє кореспондент Номер один.

У першому таймі жоден з суперників не зумів відзначитися, хоча гольову нагоду втратив з боку тернопільської команди Ігор Сороцький, котрий не зумів замкнути дальню стійку, а з боку золочівської команди колишній гравець тернопільського муніципального клубу Ігор Козелко, який завдавав небезпечного удару головою з близької відставні.

Натомість по перерві саме гості зуміли першими відзначитися, коли Козелкові удався удар злету метрів з семи (0:1). Зрівняв рахунок у матчі Ігор Сливка, що ударом головою замкнув флангову передачу Куріцького, яку продовжив Сергій Атласюк (1:1). За нічийного рахунку ще тричі мав забивати Богдан Семенець — двічі не реалізував вихід віч-на-віч, а ще одного разу був не влучним під часу удару головою, а також слушну нагоду в ФК Тернопіль втратив молодий Юрій Соколовський.