Про нас
увійти

Ігор Яворський: "Я бачив багато випадків несправедливого суддівства, але щоб такого…"

категорія: Футбол | дата: 01 08 2012
Ігор Яворський:

Тернопільська Нива 29 липня програла принциповий матч чернігівській Десні з розгромним рахунком (3:0). Про перебіг подій на футбольному полі, причини поразки та чи будуть зроблені висновки з цієї гри журналісти Номер один попросили розповісти головного тренера Ниви Ігоря Яворського.

— Погано зіграли практично всі футболісти, хоча всі розуміють ту велику відповідальність, яку на них покладено. Кожному дається шанс показати себе, але не всі його використовують, — зазначив Ігор Яворський і додав: — Своєю грою не ми повинні були дати арбітру можливості для упередженого суддівства.

Що ж власне стосується перебігу поєдинку то тренер зупинився на його ключових моментах.

— При нічийному рахунку (0:0) оборонець Ниви Олег Лівіцький скидкою головою віддавав м’яча на воротаря Андрія Новака. Суперник вдаряється Олегу в спину і арбітр несподівано трактує це як фол останньої надії, вилучаючи Лівіцького з поля, хоча фолу і близько не було. Гру фактично було зіпсовано. "Деснянці" незадовго змогли скористатися перевагою зайвого гравця. Юрій Фурта пройшов по центру і завдав потужного і, що головне, влучного удару (1:0), — емоційно мовив коуч.

На цьому суддівські помилки не завершилися. Як додає Ігор Петрович, в одному з епізодів під час атаки Ниви арбітр не побачив фолу на його підопічному, одразу ж пішла швидка контратака, яку після навісної передачі, перегравши у повітрі оборонця Ниви, замкнув Дмитро Бровкін (2:0).

Після такої несправедливості вже не стримався Ігор Яворський, котрий спересердя вибіг на поле виясняти стосунки з суддею, а той взяв і вилучив його на… трибуни.

— Я не стримався, бо не зміг витерпіти такої несправедливості по відношенню до моїх гравців. На своєму довгому футбольному віку бачив багато випадків несправедливого суддівства, але щоб такого… Натомість вже після матчу мене заспокоювали чернігівські тренери, які сказали: Ігорю Петровичу, ти все життя тренував команди Вищої і Першої ліги, тому не знаєш, що відбувається і як судять у Другій лізі.

Після цього футболу на полі вже не було, гравці Ниви пішли відіграватися, натомість господарі здебільшого відбивалися, але і за такої гри "деснянці" спіймали тернополян на ще одній контратаці. Пішла навісна передача, Євген Чепуренко зігравши на випередження, переправив м’яча у ворота (3:0).

Незважаючи на велику поразку, Ігор Петрович заявив, що цей матч і його результат мають стати хороший уроком для його підопічних, будуть зроблені правильні висновки і в наступних поєдинках футболісти обов’язково потішать своїх шанувальників.

— Програний бій, але не програна гра! — заявив наприкінці розмови Ігор Яворський.

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook