Про нас
увійти

Ігор Яворський: "Потрібно багато працювати за для стабільної командної гри"

категорія: Футбол | дата: 26 07 2012
Ігор Яворський:

Головний тренер тернопільської Ниви Ігор Яворський поділився коментарем для офіційного сайту клубу, щодо кубкового матчу з Реал Фармом. Нагадаємо, 25 липня тернополяни перемогли южненців з рахунком (0:1) і вийшли до наступного раунду кубка України.

— Моїм підопічним важко було грати в Южному по двох причинах — спека в 38 градусів та незвичне поле зі штучною травою, — підкреслює тренер. — Якщо господарі звикли до таких погодних умов і штучного поля, то гравцям Ниви доводилося певний час адаптуватися, зокрема, до незвичного відскоку, мінімальних підкатів тощо. До того ж, грати в бутсах на природному газоні і в копках чи сороконожках — це дві великі  різниці.

Ігор Яворський має претензії до кількох футболістів, які вийшли у стартовому складі, а також хвалить виконавців, які підсилили гру команди з лави запасних.

— Якщо ж розбіратися по самій грі, то в мене є претензії до крайнього півзахисника Ореста Яноша, нападника Сергія Рябцева та піднападника Олександра Лисюка, котрі зіграти не так як би того хотілося. Натомість потішили футболісти, які вийшли на заміну, вони пожвавили гру і я ще раз переконався в їх потенціалі, — розповідає Ігор Петрович. — Хоча, нам , тренерам ще потрібно багато працювати за для стабільної командної гри, адже тут питання в зіграності. Нині ж ми маємо таку картину, що футболісти в різній фізичній формі, бо прибули, а відповідно приступили до тренувань, у різні часові відрізки. Натомість підтягувати "фізику" на тренуваннях усім футболістам поки не дуже вдається, бо граємо практично через три дні на четвертий, відповідно потрібен час для відновленні після ігор, але, сподіваюся, цю незначну прогалину нам вдасться виправити і до більш відповідальних матчів підійдемо в оптимальній формі. Також будемо працювати і над психологією, адже не можна так багато не реалізовувати слушних моментів. Добре, що суперник нас не покарав і не спрацювала прописна істина: "Не забиваєш ти — заб'ють тобі". Отож, у ейфорії дві двох стартових перемог ніхто не перебуває, налаштовуємося на важкий сезон.

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook