Нива – Реал Фарм. Не РЕАЛьна поразка (+ ФОТО)

категорія: Футбол | дата: 05 08 2012

У матчі 4-го туру Другої ліги южненський Реал Фарм сповна поквитався з тернопільською Нивою за поразку в кубку України тижневої давності. Жовто-зелені зазнали вже другої поразки поспіль.

25 липня, у Южному, тернопільська Нива з мінімальним рахунком (0:1) переграла місцевий Реал Фарм та вийшла до другого раунду кубка України. Вже за тиждень протистояння перенеслося у Тернопіль, де команди зіграли між собою календарну гру Другої ліги. В цьому випадку знову перемогу довелося святкувати гостям.

Нива після попереднього туру була не в найкращому стані, адже розгром у Чернігові наклав свої відбитки перш за все на психологічний стан гравців. Проти "фармацевтів" не міг зіграти основний центральний захисник — Олег Лівіцький, який у грі з Десною отримав червону картку. З трибун за діями своїх підопічних спостерігав Ігор Яворський, якого теж видалили у тій грі.

Місце центрального оборонця на полі зайняв молодий Плішка, а також дебютував у футболці Ниви Віктор Данищук, який досі лікувався від травми. Незмінною залишилася пара форвардів — Кушка-Лакуста, які нічим особливим не запам’яталися у чернігівському матчі. До речі, аншлагу поєдинок з Реал Фармом у тернопільської публіки не викликав, можливо, через відсутність концерту Дзідзя. Але ті, хто прийшов, були відверто розчаровані після закінчення гри.

Моменти у жовто-зелених (які грали у жовто-темно-синій формі) почали виникати зі стартовим свистком арбітра, який представляв місто Слов’янськ. Це Олександр Лакуста вдало пройшов по лівій бровці, але його удару бракувало точності. Згодом Кушка проривався по центру та рейд форварда зупинили оборонці гостей. А потім повз ворота "пальнув" Войтович.

Реал Фарм заграв активніше після заміни у першому таймі. На поле вийшов досвідчений Віталій Старовик, який і ніс основну загрозу воротам Новака. Проте наш голкіпер у першому таймі діяв бездоганно, згадуючи два його супер-сейви наприкінці першої 45-тихвилинки. Одразу ж по перерві виводити Ниву вперед був зобов’язаний Кушка, але, опинившись сам-на-сам з голкіпером, нападник тернополян влучив саме у нього.

Згодом моменти у Ниви почали з'являтися, як "гриби після дощу". Але то удар Лазорика накриє голкіпер, то Лакуста перемудрить у ситуації, коли потрібно просто пробити повз воротаря. Не допомогла жовто-зеленим і поява на полі третього нападника — Сергія Рябцева. За кілька хвилин після його виходу, Андрій Новак вже діставав круглого із сітки своїх воріт. Той самий Старовик, якому, до речі, 34 роки, обійшов двох оборонців Ниви і на "тарілочці" виклав м’яч під удар Василю Продану, який забивав вже у пусті ворота (0:1).

А на останніх хвилинах Яневич сфолив на лінії власного штрафного майданчика і надав можливість гостям подвоїти свою перевагу, отримавши при цьому "гірчичник". На щастя, удар гравця суперників, зачепивши стінку, пройшов повз ворота. Фінальний штурм Ниві не вдався…