"Кубок осені-2011" завоювали львівські флорболісти (+ ФОТО)

категорія: Флорбол | дата: 24 10 2011

Шість колективів у двох групах змагались за трофей у віковій категорії  U-12. Змагання відбулися 22 жовтня у тернопільській ЗОШ №20.

В группі "А" впевнено 1 місце зайняв СТИМУЛ-ТНВК №17. Команда двічі по 5:0 здолала суперників із ЗОШ № 3 та ЗОШ №24 ТП і отримала 6 очок балансу, а це – пряма заявка на фінальну гру.

У в групі "В" першими стали досвідчені на свій вік львівяни – команда Екстрім "Х3m-13, перемігши – 4:2  ЗОШ №20 та 3:1 – ЗОШ № 3(дубль).

Фінал між СТИМУЛ-ТНВК №17 та Екстрімом виявився напруженим та видовищним. Рахунок 1:1 зберігався аж до кінця першого тайму, коли львів’янам вдалось закинути  м’яч на свій рахунок, йдучи на перерву з перевагою. У другому таймі далася в знаки втома 10-ти річних СТИМУЛьців проти більш старшого суперника, що і дало змогу їм вразити ворота ще двічі. У підсумку – 4:1 і "Кубок осені" поїхав до Львова, залишивши Тернополю лиш срібні нагороди…

– Ігровий досвід та перевага у віці – ось що дало змогу взяти гору львів’янам у фінальному матчі, – ділиться враженнями тренер команди СТИМУЛ-ТНВК№17 Володимир Смолка. – Саме такі турніри потрібні підростаючому поколінню для формування професійного гравця. Я задоволений ростом гри своїх підопічних в порівнянні з минулим сезоном, а друге місце серед 6 команд – це теж непоганий результат. Наступна наша ціль – старт сезону Шкільної ліги. 12 листопада нас чекає Новояворівськ.