Про нас
увійти

Дмитро Третьяк: "Ми знали, як грати проти Університету"

категорія: Баскетбол | дата: 17 02 2013
Дмитро Третьяк:

Коментар головного тренера БК Універ Дмитра Третьяка, після двох перемог над івано-франківським Університетом.

— Рахунки обох матчів свідчать про відверту перевагу Універу над суперником. Команда з Івано-Франківська дійсно була настільки слабкою?

— Як я говорив раніше, щоб бути у ігровому тонусі, дівчатам потрібна ігрова практика. В цьому плані нам дещо допоміг календар чемпіонату, оскільки минулого тижня ми провели два матчі проти львівської Політехніки. Після тривалої перерви у Першій лізі, дівчата увійшли в ігровий ритм, а тому у іграх проти Університету нам було простіше. До того ж у виїздних матчах, які відбулися у Івано-Франківську, ми вивчили цю команду і тепер добре знали, як проти них діяти.

— У другому матчі майданчик через травму покинула Ірина Доровська. Що сталося у тому епізоді?

— Далася взнаки стара травма коліна. Лікар запевнив, що нічого серйозного не сталося, хоча дівчина отримала больовий шок. Маю надію, що Ірина не випаде з ігрового процесу. У чемпіонаті маємо перерву до середини березня, коли поїдемо у Рівне. Але зараз на нашу команду очікують університетські змагання і обласна універсіада. Тому втрачати гравців не бажано.

— Кого виділяєте у складі команди в матчах проти Університету?

— Як завжди, хороший рівень показали лідери — Віра Володіна та Катерина Грохольська. Непогано діяла Христина Бойко, яка зробила велику кількість підбирань, але певна розгубленість у грі вплинула на її результативність. А загалом у цьому турі непогано зіграли всі. Наші школярки добре захищалися. У першій грі ми вдало застосували кілька ігрових схем, відпрацьованих на тренуваннях.

sports.te.ua

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook