Впевнена перемога БК Універ (+ ФОТО)

категорія: Баскетбол | дата: 16 02 2013

16 лютого у Тернополі відбувся перший матч 6-го туру Першої ліги з баскетболу серед жіночих команд.

Тернопільський БК Універ приймав гостей з Івано-Франківська — команду Університет, яка разом із нашими баскетболістками ділила 3-4 місця.

Зі старту поєдинку ініціативою заволоділи господарки паркету, які впевнено виграли стартову чверть. Але у другому періоді гри Університет взяв гру під свій контроль. Проте контролювали гру гості з Івано-Франківьська не довго. Вже після великої перерви Універ довів свою відверту перевагу.

Найрезультативнішою була остання, четверта чверть, у якій підопічні Дмитра Третьяка закинули 22 очки.

Завтра, 17 лютого, відбудеться повторна гра між Універом та Університетом. Початок гри — 11.00.

Жіноча Перша ліга. Тернопіль, 16 лютого (6-ий тур)

Універ – Університет 71:48 (18:11, 14:17, 17:9, 22:11)