Універ вдруге здолав івано-франківський Університет (+ ФОТО, ВІДЕО)
![Універ вдруге здолав івано-франківський Університет (+ ФОТО, ВІДЕО)](http://sports.te.ua/upload/news/4362ef2d1e93e90ec1a6bd507554cb425120ef603470f.jpg)
У другому матчі 6-го туру Першої ліги з баскетболу тернопільські спортсменки знову засмутили гостей з Івано-Франківська.
Нагадаємо, що перша зустріч між Універом та Університетом завершилася перемогою команди ТНЕУ — 71:48. Сьогодні підопічні Дмитра Третьяка теж доволі легко переграли суперниць.
Найбільше проблем тернополянкам Університет завдав лише у третьому періоді гри, коли переміг наших дівчат з різницею у 4 очки. А загалом господарки повністю контролювали хід гри, тому заслужено перемогли з рахунком (71:53).
Жіноча Перша ліга. Тернопіль, 17 лютого (6-ий тур)
Універ – Університет 71:53 (17:14, 21:9, 9:13, 24:17)
sports.te.ua