Про нас
увійти

Зимові досягнення ДЮСШ "Екстрім" (+ ФОТО)

категорія: Зимові види | дата: 28 04 2012
Зимові досягнення ДЮСШ

Тернополяни порадували своїми досягненнями, перемігши в командному заліку Чемпіонату, Кубка України, Зимових студентських ігор та Всеукраїнських змагань зі сноубордингу.

Міська рада, яка утримує на своєму балансі у мікрорайоні "Сонячний" гірську трасу, разом з обласною держадміністрацією спільними зусиллями відправляли "екстремалів" на завоювання нагород.

Чемпіонат України зі сноубордингу — перше місце в командному заліку, як серед ДЮСШ, так і серед областей України — 16 нагород Держмолодьспорту!

Переможці: серед дорослих — Тарас Бігус — студент ТНЕУ, серед юніорів — Тетяна Романишин – студентка університету фізичного виховання, серед дівчат — Тетяна Копчак та Наталя Смик — учениці ЗОШ № 20.

Призери: серед дорослих — Оксана Дмитрів — МС, студентка ТНТУ ім. І. Пулюя, Олена Рихлівська — МС, студентка ТНЕУ, серед дівчат — Анастасія Романів (ЗОШ № 11) та Тетяна Тарнавська (ЗОШ № 22).

Кубок України зі сноубордингу — перше місце в командному заліку серед ДЮСШ і областей України (випередивши найближчих суперників — киян на 1000 очок) — 35 нагород Держмолодьспорту !

Переможці та призери: серед дорослих та юніорів: Світлана Тимош — МС, інструктор ДЮСШ та ОШВСМ, Андрій Бігуняк та Ірина Паренна — студенти ТНТУ ім. І.Пулюя, Юлія Гречин — МС, інструктор ОШВСМ, Віталій Моравель — студент ТНПУ ім. В.Гнатюка, Ірина Грещук — учениця ЗОШ № 19, Оксана Мерц — учениця ТНВК "Школи-ліцею №13", Марта Синоруб — класична гімназія .

Перші зимові студентські ігри України зі сноубордингу: переможець — МС Галина Гречин, призери — Тарас Бігус та Олена Рихлівська (всі є студентами ТНЕУ), Оксана Дмитрів (ТНТУ ім. І.Пулюя). Загальнокомандне перше місце серед вузів України — у команди ТНЕУ а друге — у команди ТНТУ ім.. І. Пулюя.

Чемпіонат України з лижного фрістайлу — 4 нагороди Держмолодьспорту України: срібні нагороди у Романа Кучера — МС, ТНПУ ім. В.Гнатюка (серед дорослих), Олега Масири — ЗОШ-14 (серед юніорів) та Назарія Мончака — ЗОШ-22 (серед юнаків).

На Всеукраїнських змаганнях "Кубок Буковеля-2012" зі сноубордингу та лижного фрістайлу, що відбулися нещодавно на Прикарпатті — 25 медалей у тернополян!

На стартах Кубка Європи у 2012 найкращі результати — у Оксани Дмитрів (ТНТУ ім. І.Пулюя) — 7 місце в Словацьких Татрах та Тараса Бігуса (ТНЕУ) — 3 місце в Австрійських Альпах!

За досягнуте перше місце серед ДЮСШ України НОК та Держмолодьспорт надали можливість команді тернополян представляти нашу країну на Олімпійському фестивалі "Dream Program" ("Програма мрії") в Південній Кореї. Сноубордисти: майстер спорту Вікторія Галатович, Лілія Олексів та Володимир Мамчур (учні ЗОШ № 20) та Зоряна Галайко (учениця ЗОШ № 23) здобули золоті та срібні медалі юнацького передолімпійського фестивалю.

Спортсменів до виступів у Всеукраїнських та міжнародних змаганнях готували тренери — викладачі КЗ "ДЮСШ "Екстрім": Ліщук В. С., Скоропляс І. А., Пазунка Н. І., Романишин Т. І. ДЮСШ "Екстрім" завдячує за підтримку управлінню у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту Тернопільської міської ради (М. Круть, Л. Бистрова), фізкультурно-спортивним товариствам "Динамо" (В.Небесний) та "Колос" (Г.Гунтік), а також управлінню з питань фізичної культури і спорту ОДА (І.Побер), обласній школі вищої спортивної майстерності (О.Любінський).

Джерело: Міська рада Тернополя

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook