Олена Підгрушна — 39-та на Меморіалі Фатьянова
![Олена Підгрушна — 39-та на Меморіалі Фатьянова](http://sports.te.ua/upload/news/997f9e4aca396098f2f721c91d70775d4f884c608b991.jpg)
Тернопільська біатлоністка Олена Підгрушна 13 квітня провела спринтерську гонку у рамках Міжнародного турніру пам'яті Віталія Фатьянова на Камчатці.
Наша землячка із трьома партнерками по збірній України подолала дистанцію 7,5 кілометрів. Врешті, тернополянка фінішувала останньою з-поміж українок. Олена Підгрушна допустила три промахи і з часом 27 хвилин 08.7 секунд фінішувала на 39-му місці.
Ще одна українка Наталія Бурдига завершила спринт 37-ою. А от Віта та Валя Семеренко посіли відповідно друге та третє місце, піднявшись на подіум разом із переможницею — норвежкою Суньове Сулемдаль.
14 квітня організатори запланували провести гонки переслідування.
sports.te.ua