Про нас
увійти

Павло Терновий — "срібний" призер світу

категорія: Зимові види | дата: 18 03 2012
Павло Терновий —

Початок 2012 року у спортивному житті Кременецького краю ознаменований участю наших земляків у різних міжнародних змаганнях та їх блискучими перемогами.

Міжнародна федерація санного спорту (FIL) підбила підсумки юніорського кубка Світу сезону 2011-2012 років. За результатами шістьох етапів серед юнаків категорії "А" друге місце у рейтингу саней-двійок посів український екіпаж у складі кременчанина Павла Тернового та львів’янина Антона Дукача. Хлопці поступилися першим місцем казахській "двійці", залишивши позаду себе сильні німецькі, російські й австрійські команди.

За здобуття срібних медалей юні спортсмени брали участь у змаганнях на санних трасах Канади та Німеччини. Найвдалішими були їх виступи на олімпійській трасі у м. Парк Сіті (США), де за підсумками двох етапів вони посіли перше місце, а у  змаганнях кубка Світу в м. Інсбрук (Австрія) були третіми.

До речі, Павло Терновий навчався у Кременецькій ЗОШ №3, де його тренував майстер із санного спорту Олександр Фурсик. Минулого року в літньому чемпіонаті України із санного спорту на санкороликах юнак завоював перше місце, а в літніх змаганнях на "Кубок Бони-2011", у яких брали участь санкарі із семи країн Східної Європи, він здобув бронзову медаль.

За сприяння директора Кременецької спортшколи "Колос" із санного спорту Анатолія Малищика Павло Терновий нині навчається у Львівському державному училищі фізичної культури, де має більше можливостей тренуватися і здобувати переможні результати на змаганнях.

Джерело: Свобода

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook