Віталій Шумбарець - чемпіон України 2012 в стрибках на лижах з трампліна

категорія: Зимові види | дата: 14 03 2012

Шумбарець ВіталійЗ 3 по 4 березня у селищі Ворохта Івано-Франківської області відбувся чемпіонат України зі стрибків на лижах з трампліна на трампліні К-90 метрів.

У перший день змагань свій черговий чемпіонський титул здобув кременчанин Віталій Шумбарець. показавши чудові та далекі стрибки на 100 та 91 метри.

Друге місце посів молодий верховинський спортсмен Андрій Калінчук (90м, 79м).

Третє місце посів Василь Жураківський з Кременця (88м, 88м).

У други день перемогу знову отримав Віталій Шумбарець (90.5м, 102.5м),

срібну медаль здобув ВАсиль Жураківський (92м, 94.5м),

бронзу виборов ворохтянець Віталій Калініченко (88м, 96м).

В командних змаганнях сильнішою виявилися перша команда Тернопільської області у складі Дроздова Сергія, Пасічника Віктора, Жураківського Василя та Шумбарця Віталія із загальною сумою 799 очок.

Друге місце посіла перша команда Івано-Франківської області (Дисько Тарас, Калініченко Віталій, Вередюк Володимир, Калінчук Андрій) - 768 очок.

Третє місце посіла друга команда Тернопільської області (Крутюк Павло, Вілівчук Олег, Баланда Руслан, Морозов Валерій) - 542 очки.

Чемпіонат України ознаменувався приємною подією. На нагородженні переможців та призерів змагань були присутні депутати Верховної Ради України. Нагородження чемпіона України проводив голова Комітету з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму ВРУ Микола Іванович Костенко.

Федерація лижного спорту України до цієї події підготувала приємний сюрприз для молодих стрибунів. Перший віце-президент ФЛСУ Володимир Федорович Малежик під час церемонії нагородження вручив директорам спортивних шкіл України спортивний стрибковий інвентар (стрибкові лижі, черевики, комбінезони) для юних спортсменів, який був придбаний Федерацією для подальшого розвитку стрибків з трампліна в Україні.

Вітаємо переможців і призерів змагань та бажаємо успіху юним спортсменам!