Про нас
увійти

Тернополянин Андрій Возняк - срібний призер п’ятого етапу біатлонного кубка IBU

категорія: Зимові види | дата: 12 01 2012
Тернополянин Андрій Возняк - срібний призер п’ятого етапу біатлонного кубка IBU

Тернопільський біатлоніст Андрій Возняк разом із трьома партнерами пробігли дистанцію за 1 год 15 хв 13.41 сек. Відбулося це у рамках п’ятого етапу кубка IBU з біатлону.

Саме наш спортсмен розпочинав естафету. Возняк демонстрував досить вдалу швидкість на трасі, але у дечому його підвела стрільба. У підсумку біатлоніст передав естафетну паличку своєму партнеру - сьомим. Інші учасники збірної України теж не підвели. За три етапи українцям вдалося вийти на друге місце і випередити головних конкурентів - Німеччину та Росію. Перемого тут святкувала збірна Норвегії.

Для наших хлопців такий результат був неочікуваним, але водночас заслуженим. Зазначимо, що перед гонкою біатлонні спеціалісти не зараховували нашу команду до числа претендентів на нагороди.

Слідом за чоловіками естафетну гонку провели й жінки. У складі збірної України виступала наша землячка Тетяна Трачук. Незважаючи на те, що наша команда стартувала із першої позиції, гонку завершити не вдалося. Україну разом із ще трьома збірними зняли із дистанції, після того, як лідери обійшли ці команди більш ніж на коло.

Тернополянка Тетяна Трачук вступила у гонку на другому етапі, отримавши естафету від партнерки по команді Наталії Тихонової. Показавши не надто вдалу стрільбу (три штрафних кола і три додаткові патрони), наша землячка відстала від лідера більш ніж на 5 хвилин.

sports.te.ua

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook