Про нас
увійти

Тернополяни стартували у Тисовці

категорія: Зимові види | дата: 27 12 2011
Тернополяни стартували у Тисовці

25 та 26 грудня наші спортсмени брали участь у спринтерських та естафетних гонках у дорослій та юніорській вікових групах.

У перший змагальний день наші земляки взяли участь у спринтерській гонці серед жінок та юніорів. У жіночому спринті на 7,5 км з результатом 24:58.6 хвилини, четвертою стала Світлана Крикончук. Серед юніорів (спринт 10 км) другий результат показав тернополянин Дмитро Підручний (25:39,3 хв), а четвертим на цій дистанції фінішував Іван Моравський (26:35,1 хв).

Наступного дня у Тисовці відбулися естафетні гонки. Так тернополянин Андрій Возняк у складі команди "Збройних сил України-2" разом із партнерами показав другий результат у естафеті 4 по 7,5 км. Команда у складі якої біг наш земляк показала результат - 1:21:33 год.

Олена Підгрушна, Тетяна Трачук та Світлана Крикончук естафету 4 по 6 км завершили теж на другому місці. Наші дівчата із команди "Колос"-1 подолали дистанцію за 1:13:23 год. Допомагала їм у цьому Ірина Варвинець.

Приємно порадували наші юніори та юніорки. Збірна Тернопільщини посіла у цих категоріях - найвищі місця. Юніори, що долали естафету 4 по 7,5 км пробігли дистанцію за 1:25:54 год. У складі команди із Тернопільщини виступали - Дмитро Підручний, Ігор Гарбуз, Віталій Гарбуз та Іван Моравський.

Наші юніорки теж були найшвидшими у естафеті 3 по 6 км. Ірина Беган, Марія Кручова та Анастасія Меркушина подолали цю відстань за 57:32 хв і зійшли на першу сходинку п’єдесталу.

sports.te.ua

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook