Олена Підгрушна та її партнерки завершили гонку на восьмому місці
![Олена Підгрушна та її партнерки завершили гонку на восьмому місці](http://sports.te.ua/upload/news/1f57151cc8c031f6a351c37edb4e0c304ee5c5a78eb91.jpg)
Тернополянка Олена Підгрушна та троє інших учасниць нашої збірної взяли участь у естафеті. На жаль результат наших дівчат був не надто вдалим.
Минулу гонку переслідування наша землячка пропускала. Тренерський штаб збірної дав капітану команди змогу відпочити та краще підготуватися до першої у сезоні естафети. Втім, навіть відпочинок не допоміг Підгрушній виступити вдало. Досвідчена біатлоністка заробила коло штрафу і це дуже вплинуло на остаточний результат України. Олена Підгрушна показала всього лише 9-ий результат на етапі. А наша збірна у складі якої бігли Підгрушна, сестри Семеренко та Інна Супрун показала загальний 8-ий результат.
Наступний етап кубка Світу з біатлону відбудеться у Франції з 15 до 18 грудня.
sports.te.ua