Про нас
увійти

Євген Колупаєв: "На нервах Олена Підгрушна сильно схудла"

категорія: Зимові види | дата: 12 11 2013
Євген Колупаєв:

Капітан нашої збірної чудово закінчила минулий сезон, завоювавши золото чемпіонату Світу в спринті.

У міжсезоння Лєна зіграла весілля і тепер з новими силами та натхненням знову рветься в бій. Побажаємо їй успіху в Сочі! 

Лєна повинна отримати хорошу підтримку в естафеті. Цей вид програми завжди добре давався нашим дівчатам. За прикидками, до складу нашої жіночої збірної в Сочі на Олімпійських іграх також увійдуть сестри Семеренко, Джима, Панфілова та Бурдига.

Що б не відбувалося по ходу сезону, важко уявити собі ситуацію, при якій за бортом команди залишиться капітан нашої збірної Олена Підгрушна. У минулому сезоні лідер збірної України здобула золоту медаль чемпіонату Світу, вигравши спринт в чеському Нове-Место.

Українка показала чисту стрільбу та подолала дистанцію за 21 хвилину 2,1 секунди. У тренерському штабі сподіваються, що форма дозволить 26-річній Олені заявити про себе і в Сочі-2014. 

— Ви ж знаєте, як закінчився минулий сезон для Олени — велика перемога, потім весілля, будівництво будинку. І все в такий короткий термін, що з глузду з'їхати можна, — сміється держтренер Євген Колупаєв. — На нервах Олена сильно схудла. Але, думаю, нічого страшного в цьому немає. Всі розуміють, до яких змагань готуються. Тим більше Підгрушна — людина адекватна, зірковою хворобою не страждає. У нас хороша команда, а до Олімпіади спортсмени підходять саме в потрібному віці.

За матеріалами: kp.ua

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook