Про нас
увійти

До Тернополя приїде естафета Прапора вболівальників збірної України з біатлону

категорія: Зимові види | дата: 13 08 2013
До Тернополя приїде естафета Прапора вболівальників збірної України з біатлону

У вівторок, 13 серпня, до Тернополя приїде естафета Прапора вболівальників збірної України з біатлону.

З 18.30 до 20.00 на Театральному майдані міста кожен любитель українського біатлону зможе залишити свій підпис і побажання на Прапорі на підтримку збірної України з біатлону.

— Напередодні святкування 50-річчя українського біатлону ця естафета є своєрідним подарунком уболівальників біатлонній збірній. Усі бажаючі зможуть написати свої короткі побажання нашим спортсменам. Думаю, що для них така увага та підтримка, особливо напередодні Олімпіади в Сочі, надзвичайно важлива, — наголосив президент Федерації біатлону Тернопільської області, народний депутат України Олексій Кайда.

Вітання біатлоністам вже передали з Харкова, Полтави, Кіровограда, Черкас, Коломиї. Попереду  Херсон, Іллічівськ, Сімферополь, Луганськ, Одеса, Дніпропетровськ та  Хмельницький. Завершать збір підписів у Києві.

За підсумками акції Прапор передадуть збірній України на церемонії святкування 50-річчя українського біатлону 19 вересня 2013 року. Стяг буде супроводжувати збірну і підніматися разом з спортсменами на подіуми етапів кубка Світу, чемпіонатів світу та Олімпійських ігор.

Джерело: Номер один

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook