Про нас
увійти

9 спортсменів з Тернопільщини стали кандидатами на участь в Олімпіаді у Сочі

категорія: Зимові види | дата: 07 06 2013
9 спортсменів з Тернопільщини стали кандидатами на участь в Олімпіаді у Сочі

Міністерство молоді та спорту України затвердило склад спортсменів-кандидатів на участь у XXII зимових Олімпійських іграх 2014 року у місті Сочі (Росія). Претендентами є 83 спортсмени з одинадцяти видів спорту, повідомили в управлінні фізкультури і спорту ТОДА.

Спортсмени-кандидати поділені на три групи: елітна группа, провідна группа та перспективна группа. До елітної групи включено 8 біатлоністів та 1 фристайліст. Це спортсмени, які претендують на те, щоб посісти з 1 по 6 місце. До провідної групи включена Валентина Шевченко з Київської області (лижні гонки). Їй прогнозують 6-12 місце. Решта належать до перспективної групи. Це спортсмени, які можуть завоювати з 10 по 40 місце.

До списку кандидатів на участь у зимових Олімпійських іграх увійшло 9 представників нашої області. Так, до елітної групи зараховано біатлоністку Олену Підгрушну, якій прогнозують призові місця в індивідуальних гонках та естафеті. Ще двоє біатлоністів — Дмитро Підручний та Анастасія Меркушина — у перспективній групі.

Троє кременчан включено до перспективної групи з лижного двоборства — Руслан Баланда, Віктор Пасічник та Валерій Морозов. Також двоє представників кременецької школи — Андрій Климчук та Степан Пасічник — змагатимуться на Олімпійських іграх у стрибках на лижах з трампліну.

У сноубордингу на Олімпіаді виступатиме вихованка тернопільської ДЮСШ "Екстрім" Оксана Дмитрів.

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook