Олена Підгрушна похвалила губернатора чужої області
![Олена Підгрушна похвалила губернатора чужої області](http://sports.te.ua/upload/news/d4e1b542d8937f96585785278ba8f2f551a8c789e5559.jpg)
Тернопільська біатлоністка, яка нещодавно відгуляла весілля з Олексієм Кайдою, відправилася на підготовку до нового сезону у Суми.
Разом зі збірною України чемпіонка Світу провела зустріч з місцевими студентами і навіть похвалила губернатора Сумщини.
— Сумщині пощастило з губернатором, — сказала тернополянка. — У вас підтримують спорт та відкривають нові спортивні об'єкти. Це дозволяє спортсменам почуватися комфортно і наполегливо тренуватися.
Зазначимо, що останнім часом на Тернопільщині "скандалять" через можливу забудову біатлонної траси у Підгородньому. Олена Підгрушна неодноразово заявляла про бездіяльність місцевих чиновників у цій справі. Натомість на Сумщині незабаром розпочнуть будівництво Центру олімпійської підготовки.
sports.te.ua