Про нас
увійти

Представник тернопільського "Інваспорту" привіз із чемпіонату України три медалі

категорія: Зимові види | дата: 07 04 2013
Представник тернопільського

Дві золотих і одну срібну нагороду здобув тернопільський спортсмен, Майстер спорту міжнародного класу Андрій Андріїшин на чемпіонаті України з лижних гонок серед спортсменів з вадами слуху та мови.

Такі змагання з 2 до 6 квітня проходили в селі Яворів Турківського району Львівської області на базі Західного реабілітаційно-спортивного центру Національного комітету спорту інвалідів України. У цих змаганнях, які відбувались в особистому заліку, виступали представники Івано-Франківської, Закарпатської, Львівської, Київської, Сумської, Тернопільської, Харківської, Чернігівської областей та міста Києва, - загалом близько 40 учасників.

Щодо результатів тернопільських спортсменів, які представляли регіональний центр з фізичної культури і спорту "Інваспорт", то у перегонах класичним стилем на 10 км Андріїшин Андрій посів І місце. Серед юніорів у перегонах на 5 км Юрій Каськів був четвертим, а його колега по команді Валентин Бертман — п’ятим.

Ще одне звання чемпіона України і, відповідно, ще одну золоту медаль Андрій Андріїшин здобув у перегонах на 15 км вільним стилем. У цьому виді серед юніорів (перегони на 10 км) Юрій Каськів та Валентин Бертман були, відповідно, на четвертому і п’ятому місці.

Ще один здобуток Андрія Андріїшина на змаганнях на Львівщині — це "срібло" у спринтерських перегонах класичним стилем на 1 км. На цій дистанції серед юніорів Юрій Каськів знову показали четвертий та п’ятий результати, відповідно.

Підготував команду заслужений тренер України Віктор Федорчак, пише oblsport.te.ua.

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook