Біатлонний сезон завершено! Підгрушна — у десятці заліку кубка Світу
![Біатлонний сезон завершено! Підгрушна — у десятці заліку кубка Світу](http://sports.te.ua/upload/news/250a5f7fc990f8ac5e999868d847c0805145a46f87b44.jpg)
Сьогодні, 17 березня, гонкою з масовим стартом у Росії, завершився кубок Світу з біатлону. Останній, дев'ятий етап змагань, відбувся у Ханти-Мансійську.
Жіноча збірна України, капітаном якої є тернополянка Олена Підгрушна, не зуміла здобути медалей у мас-старті. А наш капітан фінішувала на 17-му місці (3 промахи).
У загальному заліку кубка Світу Олена зберегла своє восьме місце. У десятку також увійшла Віта Семеренко. Ну а переможницею загального заліку, достроково, стала норвежка Тура Бергер.
Отож, біатлонний сезон завершено!
sports.te.ua