Про нас
увійти

У тернопільських спортсменів хочуть забрати землю!

категорія: Зимові види | дата: 25 02 2013
У тернопільських спортсменів хочуть забрати землю!

Як нещодавно повідомила на засіданні Тернопільського прес-клубу чемпіонка світу Олена Підгрушна, в Україні немає жодної бази для тренувань з біатлону, яка б відповідала міжнародним стандартам.

Тому усі спортсмени, і вона в тому числі, змушені їздити на тренування за кордон. Безперечно потребує серйозного оновлення і база тернопільських біатлоністів у селищі Підгороднє. Хоча деякі зрушення там уже є. Якщо ще два роки тому, розповіла Олена Підгрушна, вона боялася вийти на місцеву лижеролерну трасу, щоб не покалічитися, то тепер місце для тренувань частково відремонтували — залишилося ще 300 метрів.

Зробили ремонти і на самій базі, встановили нову побутову техніку та меблі, замінили вікна, на що було витрачено майже 450 тисяч гривень. Приблизно стільки ж потрібно, щоб довести до ідеального стану лижеролерну трасу. Як повідомив начальник обласного управління фізкультури і спорту Ігор Підгайний, база вдосконалюється відповідно до програми "Розвиток біатлону в області".

Цього року, обіцяє керманич спортгалузі, роботи продовжать.

— В понеділок, 25 лютого, керівництво області якраз планує виїхати на базу, аби визначитися з завданнями на 2013 рік, — каже він. — Оскільки втрачати той ресурс, який має сьогодні Тернопільщина, ніяк не можна. Ми цілком спроможні виховувати спортсменів високого класу. І Оленка Підгрушна — приклад цього!.

А от тренера тернопільської ДЮСШ з біатлону Ігоря Починка майбутнє біатлонної бази в Підгородньому дуже непокоїть у зв’язку з наступним фактом. Він каже, що є інформація про те, що земельну ділянку посеред цієї бази віддали під житлову забудову. Вже двічі землю вдавалося відвоювати, але що буде далі — не відомо.

Джерело: Прес-клуб

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook