Завдяки двом медалям тернополянки, збірна України потрапила у десятку кращих
категорія: Зимові види | дата: 23 02 2013
![Завдяки двом медалям тернополянки, збірна України потрапила у десятку кращих](http://sports.te.ua/upload/news/e24e8f52ad26d5656f1ebd677c1d2e7d512875219d80d.jpg)
22 лютого у Румунії завершився ХІ Європейський юнацький олімпійський фестиваль. Серед 45-ти країн, які стали учасниками фестивалю, Україна посіла десяте місце.
Юні олімпійці здобули у Брашові три нагороди — дві з яких — у активі тернопільської біатлоністки Анастасії Меркушиної. Золоту медаль студентка ТНЕУ здобула у змішаній естафеті, а також виборола бронзову нагороду у спринті.
Нагадаємо, що участь у олімпійському фестивалі взяли 5 спортсменів з Тернопільщини.
sports.te.ua