Про нас
увійти

Анастасія Меркушина: "Приїхала на фініш і розплакалася"

категорія: Зимові види | дата: 22 02 2013
Анастасія Меркушина:

Бронзова призерка юнацького зимового Олімпійського фестивалю у Брашові — біатлоністка Анастасія Меркушіно в ексклюзивному інтерв'ю порталу HotSport.ua поділилася першими емоціями від дебютної для України медалі.

— Анастасія, вітаємо з бронзовою медаллю. Які були перші емоції?

— Перші емоції — я приїхала на фініш і розплакалася. Тому що мені здалося, що це не мій результат. Сьогодні я програла боротьбу ходом, також були проблеми з лижами, самою погодою і тренувальним процесом. Перед гонкою я себе не дуже добре почувала і після фінішу була незадоволена результатом. Я розплакалася, подзвонила татові і сказала, що все погано. А потім подивилася на тренерів — вони посміхалися. По реакції наставників я зрозуміла, що зайняла призове місце.

— Але заздалегідь були готові до гіршого?

— Так, на фініші я бачила, що ще є багато спортсменок, які можуть мене посунути з п'єдесталу, тому зовсім не розраховувала на хороший результат.

— Що ж з вами було, коли дізналися, що зайняли третє місце?

— У мене просто була істерика. Від радості я бігла і стрибала до стелі.

— Що вам сказали тренери після оголошення результатів?

— Чесно кажучи, насилу пригадую. Зараз все як у тумані. Вони, дійсно, дуже зраділи, сказали, що я молодець. Але з іншого боку — пожурили за помилку стоячи, якої могло і не бути. В принципі, це нехарактерна помилка для мене. У цьому компоненті я трошки не впоралася з собою. Тренери пожурили, але все одно були дуже раді і задоволені.

— Як самі оцінюєте свій результат?

— Мені дуже приємно, що після довгої перерви нам, нарешті, вдалося виграти медаль. Думаю, ми повернули удачу в український біатлон. Я рада, що ми цю, трошки зарослу стежину, почали протоптувати. І я вірю, що незабаром ми зможемо увійти до складу дорослої збірної України. Але нехай мої старші колеги не переживають, боротьба за місце в збірній буде чесною.

Я також хочу сказати, що моя медаль — це подарунок президенту Федерації біатлону Володимиру Бринзаку на його День народження (21 лютого Володимирв Бринзаку виповнилося 56 років, — прим. HotSport.ua). Ще хочу сказати величезне спасибі Миколі Зоцу за роботу зі мною і протягом сезону. І найбільшу подяку хочу висловити своїм батькам Ірині та Олегу Меркушиним.

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook