Біатлоністи з Тернопільщини завтра стартуватимуть у Румунії та Болгарії
![Біатлоністи з Тернопільщини завтра стартуватимуть у Румунії та Болгарії](http://sports.te.ua/upload/news/38824514d34289f374795dd735a4021751251736b8bda.jpg)
21 лютого тернопільські спортсмени будуть боротися за нагороди двох європейських чемпіонатів.
Так, у болгарському Бансько, де відбувається чемпіонат Європи з біатлону, пройде індивідуальна гонка у чоловіків. Під 53-ім номером стартуватиме тернополянин Дмитро Підручний. Для Дмитра змагання розпочнуться о 13.00.
А на ХІ Європейському юнацькому олімпійському фестивалі у Румунії проведуть спринтерські гонки серед дівчат та юнаків. Студенти ТНЕУ — Анастасія Меркушина і Тарас Лесюк стартуватимуть, відповідно, під 15-им та 50-им номерами. Дівчата вийдуть на старт о 10.00, а юнаки — о 13.00.
sports.te.ua