Про нас
увійти

Майбутнім чоловіком Олени Підгрушної буде народний депутат України

категорія: Зимові види | дата: 19 02 2013
Майбутнім чоловіком Олени Підгрушної буде народний депутат України

Початок 2013 року для тернопільської біатлоністки Олени Підгрушної став вдалим не лише у спортивній кар’єрі. Уже незабаром титулована спортсменка, котра потрапила до рейтингу найбажаніших наречених деяких місцевих видань, стане офіційною дружиною.

Про своє близьке заміжжя Олена Підгрушна розповіла одразу після завоювання золотої медалі на чемпіонаті світу. Проте, ім’я нареченого залишилось таємницею. Хоча у маленькому Тернополі щось приховати неможливо.

Про роман між екс-головою облради, нардепом Олексієм Кайдою і Оленою Підгрушною пліткували вже давно. Під час виборчої кампанії деякі опоненти навіть намагалися використати це, аби зіпсувати імідж і репутацію на той час головному "свободівцю" області. Але усі спроби виявились марними. Особисте життя майбутнє подружжя прискіпливо приховувало. Тим більше, що за плечима у народного депутата вже були сім’я і син. Але, як відомо, все таємне коли-небудь стає явним. Достовірні джерела За Збручем підтвердили, що нареченим Олени Підгрушної є саме Олексій Кайда.

Зараз приготування до майбутнього весілля, яке має відбутися наприкінці весни у Тернополі, тривають повним ходом. На урочистості вже запрошені найближчі родичі і друзі.

Для екс-очільника Тернопільської облради це вже буде другий шлюб. Із першою дружиною Оксаною Багнюк-Кайдою вони прожили разом вісімнадцять років. Мають спільного сина. Богодарові Кайді цього річ виповниться 16 років.

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook