Про нас
увійти

Олена Підгрушна тепер капітан міліції!

категорія: Зимові види | дата: 19 02 2013
Олена Підгрушна тепер капітан міліції!

Міністр внутрішніх справ України Віталій Захарченко достроково присвоїв чемпіонці світу з біатлону 26-річній Олені Підгрушній чергове звання — капітан міліції.

Про це він оголосив під час зустрічі з переможницею, а також призерами Чемпіонату світу з біатлону сестрами Валентиною та Вікторією Семиренко.

— Олені Підгрушній достроково присвоюється чергове спеціальне звання капітан міліції, — сказав Захарченко.

Міністр наголосив, що біатлоністки "зробили вагомий вклад в історію світового спорту і своїми перемогами примножили спортивну славу України".

Він зазначив, що у спортивних командах з різних видів спорту є чимало працівників міліції та внутрішніх військ, які гідно представляють державу на міжнародній арені.

Як повідомлялося, жіноча збірна з біатлону — Юлія Джима, Валя та Віта Семиренко, Олена Підгрушна здобули срібні медалі в естафеті 4х6 км чемпіонату Світу, що завершився у Чехії.

Крім того, Олена Підгрушна посіла перше місце у спринтерській гонці та здобула "бронзу" у гонці переслідування, Віта Семеренко стала бронзовим призером у спринті, а Валя Семеренко — бронзовою медалісткою в індивідуальній гонці.

Джерело: Укрінформ

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook