Про нас
увійти

Олена Підгрушна: "Я патріот своєї країни, і нікуди б з України не пішла"

категорія: Зимові види | дата: 18 02 2013
Олена Підгрушна:

Українська біатлоністка Олена Підгрушна, яка стала срібним призером естафети на чемпіонаті Світу в Нове-Мєсто, розповіла, як ставиться до того, що молоді російські біатлоністки намагаються пробитися в збірну України.

— Я, наприклад, патріот своєї країни, і нікуди б з України не пішла. У мене було інше виховання, та й взагалі я, напевно, інакше влаштована.

Кажете, я не вітаю переходи спортсменів з країни в країну? Навіщо мені їх вітати чи не вітати? Переїхала до нас росіянка Наталія Бурдига та результатами довела, що в збірній бути гідна. Інша справа, що цей сезон у неї не задався. Але і до неї були дівчатка з Росії. Хто потрапив у команду, хто не потрапив.

Конкуренція не те що дратує, просто у нас своїх біатлоністів небагато. Але, так чи інакше, зі спортсменками, які з Росії до нас переїжджають, ми ще поборемося. Але сумніваюся, що хтось із російських дівчаток переходить в Україну тільки, як вони кажуть, через хороший мікроклімат у нашій збірній. Це взагалі смішно звучить. Але що їм пропонують, які умови, на яких вони правах, і взагалі, навіщо потрібні, цього я не знаю, і судити-радити не маю права.

Все це прерогатива глави федерації біатлону України Володимира Бринзака. Хочуть — будь ласка, бігайте, доводьте. Все одно після Олімпіади треба буде зміну поколінь робити, якісь нові кадри знадобляться. Зуміють себе проявити — будуть в команді. Ні — поїдуть додому, — наводить слова Підгрушної "Комерсант".

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook