Тарас Радь став двічі срібним і двічі бронзовим призером Кубку світу з лижних перегонів та біатлону

категорія: Зимові види | дата: 12 03 2021

У Словенії, в місті Кранська Гора/Планіца з 3 до 10 березня 2021 року відбувався Кубок світу з лижних перегонів та біатлону, повідомляє управління фізичної культури і спорту ТОДА.

В складі Національної паралімпійської збірної команди України із зимових видів спорту серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату та порушеннями зору виступав представник тернопільського Інваспорту, чемпіон Паралімпійських ігор, майстер спорту України міжнародного класу з лижних перегонів та біатлону, студент факультету фізичного виховання Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка Тарас Радь.

На цих престижних змаганнях наш земляк у класі LW 10-12 (сидячі) здобув дві срібні і дві бронзові медалі.

Ось так виглядав список здобутків Тараса під час виступів на Кубку світу з лижних перегонів та біатлону:

10.03 - у біатлоні спринт на дистанції 6 км (15:14,6) виборов срібну нагороду;

09.03 - у біатлоні в індивідуальній гонці на дистанції 12,5 км ( 42:59,8) виборов срібну нагороду;

06.03 - у біатлоні на дистанції 10 км (28:40,8) виборов бронзову нагороду;

04.03 - у лижних перегонах класикою (спринт) виборов бронзову нагороду.

Тренер спорстмена - заслужений працівник фізичної культури і спорту України, заслужений тренер України Віктор Федорчак.

Загалом національна паралімпійська збірна команда України виборола на Кубку світу з лижних перегонів та біатлону 29 медалей, з яких 6 золотих,10 срібних, 13 бронзових, та посіла друге місце медального заліку за загальною кількістю нагород.