Про нас
увійти

Юні тернопільські лижники здобули перемогу на змаганнях у Яворові

категорія: Зимові види | дата: 14 02 2021
Юні тернопільські лижники здобули перемогу на змаганнях у Яворові
Всеукраїнські змагання з лижних гонок "Бескиди-2021" пам'яті Степана та Олени Беган відбулися протягом 6-7 лютого у Яворові в Західному реабілітаційно-спортивному центрі.

Спортсмени Тернопільської обласної ДЮСШ із зимових видів спорту у віковій групі 14-16 років змагалися за перемогу у двох масових стартах. Зокрема вільним стилем серед юнаків на дистанції 10 км та дівчат на дистанції 5 км, а також класичним стилем – юнаки 10 км, а дівчата – 5 км.

"Наші юнаки зайняли весь п'єдестал, 1місце – Качурай Олексій, 2 – Капуш Євген, 3 – Тесельський Назарій, а от Дуда Діана в перший день зайняла 3 місце і на перемогу могла розраховувати тільки вигравши наступного дня з великим відривом, що вона і зробила, зайнявши 1 місце, - зазначили в обласній ДЮСШ. – Нагородження проводили за результатами спортсменів протягом двох днів, тому потрібно було не лише виграти, але і продемонструвати високу швидкість на лижні. Якщо сума очок у лижників була однаковою, то переможця визначали за сумою часу проходження дистанції протягом обох гонок".

Джерело: Тернополяни

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook