У Румунії тернополяни змагатимуться у трьох видах спорту
![У Румунії тернополяни змагатимуться у трьох видах спорту](http://sports.te.ua/upload/news/57ac4c0637cfc0328c63fa56dd802e3e511ca3e0f2844.jpg)
У Брашові (Румунія) з 16 по 23 лютого відбудеться 11-ий зимовий Європейський юнацький олімпійський фестиваль.
У програму даного зимового фестивалю входять 8 видів спорту, а саме біатлон, гірськолижний спорт, лижні гонки, фігурне катання, сноуборд, шорт-трек, стрибки на лижах з трампліну та хокей.
П’ятеро тернопільських спортсменів вибороли право приймати участь у фестивалі.
У біатлоні Тернопільщину представлятимуть студенти ТНЕУ Анастасія Меркушина та Тарас Лесюк. Тренує спортсменів Ірина та Олег Меркушині.
У склад збірної команди України зі сноуборду входить вихованка гірськолижної школи "Екстрім", учениця Тернопільської ЗОШ №20 Копчак Тетяна. Підготувала спортсменку тренер Світлана Тимош.
У стрибках на лижах Україну представляє Сухоменюк Роман та Мулик Вадим — учні Кременецьких загальноосвітніх шкіл, вихованці тренера Олександра Точинського.