Про нас
увійти

На Тернопільщині біатлоністи боролися за призи "Зимових олімпійських днів"

категорія: Зимові види | дата: 01 02 2013
На Тернопільщині біатлоністи боролися за призи

Учасники цьогорічної відкритої першості Тернопільської обласної дитячо-юнацької спортивної школи з біатлону змагалися за призи "Зимових олімпійських днів" — одного із спортивно-масових заходів, що їх обласне відділення НОК України регулярно проводить не лише для популяризації найпрестижніших ігор сучасності, а й, перш за все, для залучення підростаючого покоління до занять фізичною культурою і спортом, ведення ним здорового способу життя.

За призи від обласного відділення Національного олімпійського комітету мали можливість посперечатись як дорослі, так і найменші.

З одним лише обмеженням — у завершальному виді дводенної програми, гонці з масового старту, могли взяти участь лише атлети, яким за віком уже дозволено здійснювати стрільбу.

Тож і недивно, що дебютна лижна спринтерська гонка зібрала шість десятків учасників. Її переможці, від досвідчених Андрія Возняка і Тетяни Трачук, до молодших, але теж уже відомих і на всеукраїнській арені Віталія Труша з Мар'яною Брикайло, Миколи Марфута з Наталею Дячук, природно, стали і фаворитами гонки з масового старту.

Однак спорт далеко не завжди прогнозована справа. Іноді й без прикрих несподіванок не обходиться.

Перед третім вогневим рубежем на одному з крутих схилів вузької в цьому місці траси навчально-спортивної бази обласного ФСТ "Колос" у Підгородньому лідер Тетяна Трачук не змогла уникнути зіткнення з відстаючою на коло конкуренткою. Падіння коштувало зламаного прикладу гвинтівки. "Беззбройну" Тетяну зуміли за половину дистанції випередити Ольга Полєщикова і Марія Кручова.

Утім, за підсумками дводенної боротьби всі троє набрали однакову кількість балів, а за додатковими показниками Трачук виявилась все ж таки найкращою.

В той же час Андрій Возняк, для якого міжнародний сезон виявився чи не повністю "змазаним" прикрою травмою ноги, трохи віддихавшись після переможного фінішу, розповів, що поступово відновлює кондиції. Щоправда, чи візьме ще в цьому сезоні участь у тих же змаганнях на Кубок IBU, сам не знає. Доведеться, мабуть, спочатку відстояти своє місце в збірній під час всеукраїнських стартів.

Привітаймо також інших переможців і призерів "Зимових олімпійських днів" — Тараса Лесюка, Миколу Марфута, Мар'яну Брикайло, Наталю Дячук, Ігоря Гарбуза, Володимира Зубанича, Віталія Труша, Назара Цебринського, Івана Нагуляка, Юрія Коженьовського, Надію Лозу, Ірину Медюх, Катерину Сегін і Мажену Зорій.

Більшість із них уже найближчими днями знову вийдуть на трасу в Підгородньому, аби посперечатися за нагороди відкритого чемпіонату Тернопільщини з біатлону.

Разом із місцевими спортсменами за перемогу боротимуться і біатлоністи з Новояворівська, що на Львівщині.

Вже 2 лютого у Кременці за програмою "Зимових олімпійських днів" стартують змагання з санного спорту.

Джерело: НОК

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook