Про нас
увійти

Олена Підгрушна — найкраща у січні

категорія: Зимові види | дата: 31 01 2013
Олена Підгрушна — найкраща у січні

Національний олімпійський комітет України назвав біатлоністку Олену Підгрушну найкращою спортсменкою країни в січні, а її особистого тренера Ігоря Починка — найкращим тренером місяця.

Головним аргументом для ухвалення цього рішення стали дві медалі, які здобула тернопільська спортсменка на етапах кубка Світу.

Розпочала Олена новий 2013-й рік із "золотої" сходинки в естафеті на 4-му етапі в німецькому Обергофі. Наступний старт в італійському Антхольці приніс їй чергове "срібло" цього сезону. Якщо на першому етапі Кубка світу наша біатлоністка фінішувала другою в спринті, то в італійських горах показала такий же результат у гонці переслідування.

Тепер Олена Підгрушна — законодавиця нової моди у визначенні найкращого спортсмена місяця. Вперше престижні статуетка і диплом героя спортивного місяця двічі поспіль потраплять в одні руки! Нагадаємо, що капітан нашої біатлонної команди виборола звання найкращої і в грудні. Загалом для Олени — це третя подібна нагорода від Національного олімпійського комітету.

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook