Анастасія Меркушина здобула другу медаль на чемпіонаті Світу з біатлону
![Анастасія Меркушина здобула другу медаль на чемпіонаті Світу з біатлону](http://sports.te.ua/upload/news/2fad1b4677950c825b9f52bfbb259567510a433d598a5.jpg)
Сьогодні, 31 січня, тернопільська біатлоністка взяла участь у естафеті серед дівчат — 3 по 6 кілометрів. Гонка відбулася у рамках юніорського чемпіонату Світу з біатлону, який підходить до завершення у Австрії.
Партнерками Анастасії Меркушиної були Юлія Журавок та Анастасія Нечипоренко. Наша трійка блискуче впоралася із стрільбою, використавши 5 додаткових патронів. Тернополянка виступила на третьому етапі і потішила своїх прихильників чудовим результатом, привівши збірну України до срібних нагород. Українки поступилися лише російській команді.
Зазначимо, що напередодні, Анастасія Меркушина виборола бронзову медаль юніорського чемпіонату Світу в індивідуальній гонці.
sports.te.ua