Віталій Гребенюк найкращий серед українців у лижному двоборстві на юніорському чемпіонаті світу

категорія: Зимові види | дата: 06 03 2020

На юніорському чемпіонаті світу з лижних видів спорту, що триває в німецькому Обервізенталь медалі розіграли двоборці, повідомляє "Skijumping. UA".

Найкращим результатом для української команди на цьому лижному святі молодих спортсменів відзначився кременчанин Віталій Гребенюк, фінішувавши на 33 місці.

Інші представники Тернопілля в українській збірній показали такі результати: Олександр Шумбарець зайняв 34 місце, Андрій Пилипчук 46-й, Іван Пилипчук - 50 місце серед 53 учасників, - пише .

Золоту медаль впевнено виграв норвежець Офтебро, що більш відомий своїми успішними виступами на цьогорічному Кубку світу.