Про нас
увійти

Переможцем Ternopil Hockey Classiс стала київська команда Лєдокол (+ ФОТО)

категорія: Зимові види | дата: 27 01 2013
Переможцем Ternopil Hockey Classiс стала київська команда Лєдокол (+ ФОТО)

27 січня на льоду тернопільського озера відбувся заключний день унікальних в Україні змагань з хокею. За дерев'яний кубок переможця боролися 13 команд з Києва, Одеси, Бродів, Вінниці і Тернополя.

Фотозвіт першого дня змагань

Фотозвіт другого дня змагань

Команди грали за спеціальною системою, яку організатори запозичили у канадців. Першим фіналістом змагань стала команда Лєдокол з Києва, яку вважали фаворитом турніру. За другу путівку до фіналу боролися тернопільські Подоляни-1 і Броди-2. Основний час переможця не виявив (3:3), а у овер-таймі команда з Тернополя дотиснула суперників і виграла з рахунком (4:3).

Подивитися на фінальну гру на лід тернопільського озера прийшли чимало вболівальників, які підтримували своїх земляків вигуками: "Тернопіль, Тернопіль!". Як виявилося, здолати гостей зі столиці було вкрай важко. Лєдокол продемонстрував добротний хокей та шалене бажання до перемоги. Кияни не дозволили Подолянам жодного разу вразити свої ворота, а спеціальні дерев'яні ворота суперників вразили 7 разів. Отож, фінал завершився розгромом — (7:0). Перший кубок переможця Ternopil Hockey Classic буде зберігатися у колекції київського Лєдоколу.

Але тернопільські команди не залишилися без нагород. У ігровому конкурсі "Супернавик" перемогла друга команда тернопільських Подолян — Подоляни-2, які складалися із юних хокеїстів. На першому етапі конкурсу всі команди виконували вправи на швидкісний біг, вправність та влучність. За підсумками першого етапу дві команди виходили у фінал, де четверо хокеїстів з обох сторін брали участь у естафеті. Фіналістами стали гравці Лєдоколу та Подолян-2. Цього разу молодість здолала досвід і переможцями стали юні тернополяни.

Абсолютно всі учасники змагань Ternopil Hockey Classiс залишилися задоволеними організацією та проведенням турніру. А один із головних ініціаторів проведення цих змагань Георгій Хвічія-Дуве запевнив, що наступного року Ternopil Hockey Classiс проведуть знову.

— Подібні змагання мають популярність за Океаном — в Америці та Канаді, — розповів Георгій Хвічія-Дуве. — Там вони збирають майже 2000 учасників. Цього року ми вирішили організувати щось подібне і у нас. Щоправда, такою масовістю похвалитися не можемо, але більше 100 чоловік точно змагалися на тернопільському озері. Змагання точно будуть традиційними, але все залежатиме від погоди. Цього року нам пощастило і саме 26-27 січня була мінусова температура.

По завершенні турніру на пристані тернопільського озера відбулася урочиста церемонія нагородження. Переможці отримали не лише головний приз — кубок, але й спеціальні нагороди від спонсорів Ternopil Hockey Classiс. Свято хокею у Тернополі — вдалося!

sports.te.ua

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook