На чемпіонаті Світу з біатлону тернополяни без медалей
![На чемпіонаті Світу з біатлону тернополяни без медалей](http://sports.te.ua/upload/news/6134e3f5d66ef61f316fedbb2d3fd9b95104322546b4b.jpg)
Сьогодні, 26 січня, у австрійському Обертіласі пройшов другий змагальний день на юніорському чемпіонатс Світу з біатлону.
За медалі у спринтерській гонці боролися двоє спортсменів з Тернопільщини — Ірина Беган та Іван Моравський. Першою виступила Беган, яка отримала 71-ий стартовий номер. Тернополянка з двома промахами завершила гонку на 29-ій позиції, відставши від переможниці більш ніж на 3 хвилини.
Далеко за межами призової трійки спринт завершив Іван Моравський, який стартував під 77-им номером. Спортсмен зі Збаража на першому вогневому рубежі не зумів вразити одну мішень, але на другому вже тричі не влучив у ціль. Підсумкова позиція Моравського — 48-а.
Завтра відбудеться гонка переслідування. Ірина Беган розпочне її, відповідно, з 29-го місця, а Іван Моравський з 48-го.
У боротьбу за медалі серед дівчат вступить також тернополянка Анастасія Меркушина. Її стартовий номер — 17.
sports.te.ua