Про нас
увійти

Збірна Тернопільської області – третя на чемпіонаті України з лижних гонок

категорія: Зимові види | дата: 12 02 2020
Збірна Тернопільської області – третя на чемпіонаті України з лижних гонок

Чемпіонат України з лижних гонок серед юнаків та дівчат пройшов на навчально-спортивній базі "Тисовець», що на Львівщині. Збірна Тернопільської області зайняла на цих змаганнях третє загальнокомандне місце, - йдеться на Інтернет-сторінці Тернопільської обласної ДЮСШ із зимових видів спорту.

Чемпіонами змагань в естафетній гонці у віковій групі 2004-2005 років народження стали учень ДЮСШ із зимових видів спорту Качурай Олексій разом з представниками ДЮСШ Тернопільського району Дудою Діаною та Капушем Євгеном і ученицею ТО ШВСМ Меркушиною Олександрою, які виступали у складі команди області і вибороли перше місце. Також Олексій Качурай завоював бронзову нагороду в гонці класичним стилем на 7,5 км.

А в естафетній гонці у віковій групі 2006-2007 р.н. команда Тернопільської області посіла третє місце. Відтак її учасники - учениця Тернопільсьької обласної ДЮСШ із зимових видів спорту Русин Елеонора та вихованці ДЮСШ Тернопільського району Дацько Олександр, Тесельський Назарій і Яськів Софія - здобули бронзові нагороди.

Джерело: oblsport.te.ua

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook