У Сочі тернополянин Дмитро Підручний став п'ятим
![У Сочі тернополянин Дмитро Підручний став п'ятим](http://sports.te.ua/upload/news/4715d7a56b5011a5ad1a7faec42a1da25102f260ab5a6.jpg)
25 січня у російському місті Сочі відбулася спринтерська гонка серед чоловіків у рамках регіонального етапу кубка IBU.
Єдиний представник Тернопільщини на цьому турнірі — Дмитро Підручний показав дуже хороший результат. Фінішну лінію він перетнув п'ятим, відставши від переможця спринту — росіянина Сергія Баландіна, менш ніж на хвилину. Якби не два промахи, які Дмитро допустив під час другої стрільби, результат міг бути кращим.
Завтра, 26 січня, Дмитро Підручний із 5-го місця розпочне гонку переслідування. Початок гонки — 11.00.
sports.te.ua