Про нас
увійти

Олена Підгрушна: "Всі думки зосереджені на чемпіонат Світу у Чехії"

категорія: Зимові види | дата: 22 01 2013
Олена Підгрушна:

Тернопільська біатлоністка Олена Підгрушна розповіла про останні гонки у кубку Світу та підготовку до чемпіонату Світу

— Олено, судячи з результатів, і не скажеш, що ваш організм відчував всі принади змагань на високогір'ї? — Поцікавився кореспондент СЕ у капітана збірної України Олени Підгрушної після завершення шостого етапу Кубка світу в Антхольці.

— Високогір'я впливає на будь-який організм, і я не виняток. Як і всі, проходила акліматизацію. Гонки були дуже важкими, адже саме на четвертий і шостий дні припав акліматизаційний пік. З кожним днем ​​самопочуття погіршувалося, після того ж персьюта сама дивувалася, як змогла дістатися до другого місця.

— А як почувалися перед естафетою?

— Старт був ранній і я не дуже добре почувала себе під час розминки, млявою виходила на старт ... Але вже на другому колі стало набагато легше, а на третьому — і зовсім. Як кажуть, "попустило"! Чим ближче був фініш, тим легше ставало.

— Які почуття превалювали після спринту: радість, що відстрілялися на нуль або ж досада, що цього не вистачило для подіуму?

— Звичайно ж, залишився неприємний осад через те, що не вдалося утриматися в трійці. І особливо прикро, що програла на фінішному колі. У спринті в мене не дуже добре працювали лижі. Думаю, саме це і завадило зачепитися за медаль. Але радує те, що в персьюті отримала компенсацію.

— Четверте місце напередодні гонки переслідування вас по-спортивному розлютило?

— Мені було не до злості. Я себе дуже погано почувала, в голові було одна єдина думка — "доїхати б до фінішу". Тому після промаху не засмутилася, а навпаки зраділа, що він у мене всього лише один! Було прискорене серцебиття, задишка, ствол рушниці хитало. Я взагалі не знала, як стріляти і як закрити хоч якусь мішень. Чотири точних постріли не могли мене не порадувати Тим більше що суперниці теж помилялися. Коли поїхала на круг і побачила там своїх конкуренток, зрозуміла, що можу поборотися за призові місця.

— Значить, саме стрільбу ви пред'явили як головний козир проти неймовірних швидкісних показників суперниць?

—- Сто відсотків! Стрільба, і тільки стрільба! Ще раз повторюся: ходом я програвала, бігла слабо — у мене було погане самопочуття. Напевно, акліматизація "спіймала" мене саме на персьюті.

— Після вдалого етапу в Антхольці ви піднялися на восьме місце в загальному заліку кубка Світу. Головне завдання — зберегти цю позицію? Або піднятися ще вище?

— На першому місці — підготовка до чемпіонату Світу, всі думки зараз зосереджені саме на Нове-Мєсто. Про позиції у загальному заліку подумаю потім.

— І про те, що в заліку гонок переслідування займаєте друге місце, відстаючи від лідера Тури Бергер на 56 очок, значить, теж потім думати будете?

— Звичайно, хочеться поборотися хоча б за малий Кришталевий глобус. Попереду ще багато гонок, подивимося!

— Де і як проведете два тижні, які залишилися до чемпіонату світу в Нове-Мєсто?

— До 29-го ми залишаємося в Антхольці. Потім на п'ять днів переїжджаємо в Рупольдинг, а четвертого лютого вирушаємо в Чехію. Що стосується настрою — поки що відчуваю тільки втому.

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook