Про нас
увійти

Вихованці ДЮСШ "Екстрім" готові до всеукраїнських та міжнародних стартів

категорія: Зимові види | дата: 18 01 2013
Вихованці ДЮСШ

Вихованці Тернопільської ДЮСШ "Екстрім", із максимальною віддачею попрацювавши на тренуваннях, готові до підкорення нових спортивних висот у сноубордингу як на всеукраїнській, так і на міжнародній аренах.

Утім, лише тренуваннями від початку сезону не обмежилися. Одні з кращих — студентка Тернопільського національного технічного університету Оксана Дмитрів, Тетяна Романишин, яка навчається в Національному університеті фізичного виховання і спорту, і Тарас Бігус із нашого економічного університету — перед новим роком устигли випробувати свої сили на одному з етапів Кубка Європи. В паралельному слаломі найбільше пощастило останньому, який потрапив до чвертьфіналу змагань, фінішувавши сьомим. Тим часом передноворічна першість міста зі сноубордингу і лижного фристайлу принесла в різних вікових групах успіх сноубордистам Вікторії Льотковській, Анастасії Романів, Галині Кравецькій (у дівоцтві — Гречин) і Тарасові Дідику. А в могулі відзначилися Дмитро Вегера, Олександр Вілько, Роман Кучер та Ольга Николайська.

Від старого Нового року в словацькому місті Вратна перебувають вісім тернопільських сноубордистів. Окрім Бігуса і Романишин, на черговому етапі Кубка Європи впродовж цього тижня змагаються також кандидати до юніорської збірної України Оксана Мерц та Ірина Грещук. Їм необхідно відстояти право поїхати наприкінці лютого — на початку березня на чемпіонат світу до Туреччини. Не менш відповідальне завдання і в Тетяни Копчак, Олександри Вовк і Володимира Мамчура, які мріють потрапити на лютневий Європейський олімпійський фестиваль до Румунії. Тим часом для майстра спорту Оксани Дмитрів найпрестижніші змагання сезону розпочалися від учора, 17 січня. На дорослому чемпіонаті світу зі сноубордингу в канадському Стоунхемі наша землячка захищатиме честь України в паралельному гіганті і паралельному слаломі.

Що ж стосується всеукраїнських змагань, то два етапи Кубка України і чемпіонат держави серед юнаків та юніорів мали розпочатися в закарпатському Кострино з 27 січня. Однак теж учора підготовку до поїздки довелося відкласти, оскільки прийшло повідомлення про перенесення стартів. Разом із національним чемпіонатом вони проходитимуть, починаючи з 24 лютого.

Джерело: Вільне життя

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook